6 Ocak 2015 Salı

bozmayın, yağsın.

kara kalemler,kara çalışmalar, aktan çalıp kar(ay)ı bağlamalar. kara çalmalar. tamam, durdum. karla alakalı şeyler işte, gündem yazısı gibin bir şey. okumanıza gerek yok yani. etrafınızda gördüğünüz şeyleri bir de benden dinlemeyin. kendi kendimi karıp giderim.

hala okuyorsanız benden günah gitti demektir. rahatlayabilirim. aslında her şey bir parça beyazlıkla başladı. bütün renkler kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler yani. kara beyazladı parça parça. paramparça oldu sonra her şey. sonra kendimi burada buldum işte. kara saplandım. dedim size beni durdurun diye.

dışarıya bakıyorum da, göz gözü görmüyor. sokak lambası seçiyor anca gözümüz, sokakta kalanlar onlar olsa sadece, keşke. ışığın, sadece ışığın seçilmesi her zaman iyi değildir. ben ışığı seçmemek için ekran parlaklığını azalttım mesela, sonra buraya saklandım. sen de bi ekrana sığınıyorsun mesela tam şu anda. fark edilmek için ışığın altına saklanan kaç kişi var ve kaç kişi görüyor beyazın parçalarını?

6 yorum:

 1. doğal döngüsünde dönüp gitsin hayat , öyle veya böyle .. bozulmasın dileyelim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Döngüyü kurmadık biz ama uymak zorundayız sanki Butt, ne dersin? :)

   Sil
 2. Beyazın parçalarını görebilmek için önce karanlığı delip geçmek gerek. Dilerim beyaz kalsın her şey..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Karanlığı delene kadar en çok onu istiyoruz oysa. Sonra beyazlar da parçalanmaya başlayınca...
   Nasıl diyorlardı, cehalet erdemdir, mutluluktur.

   Sil
 3. Son iki yazıya yorum yazmak istedim de fazla içsel geldi, yazacağım şeyler olmayacak gibiydi. Okudum ama, haber vereyim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazsaydın olurdu aslında ya. İçselliği beyaza bürüdüm biraz ama pek olmamış sanki. :)
   Teşekkür ederim haber verdiğin için. :))

   Sil